O NAS

Witamy Cię na stronie producenta walizek i akcesoriów dla miłośników figurowych systemów bitewnych – firmy Safe and Sound.

Posiadamy przeszło 15-letnie doświadczenie w byciu zarówno graczem, jak i hobbystą przeróżnego rodzaju gier figurkowych. Podczas tego czasu borykaliśmy się zawsze z tymi samymi problemami, a mianowicie, jak zabezpieczyć i komfortowo przewieść nasze armie, oddziały i duże, pojedyncze modele. W ruch szły firmowe walizki metalowe lub plastikowe, pudełka po ciastkach, przeróżne kartony, wata, papier toaletowy, co zna chyba każdy, jak i wiele, wiele różnych materiałów, które dawały naszym armiom i figurkom namiastkę bezpieczeństwa.

Przez te wszystkie lata nic się nie zmieniało w tej kwestii więc sami postanowiliśmy zaprojektować i zaproponować nowe standardy przechowywania i transportu modeli.

Na dzień dzisiejszy znajdziecie w naszej ofercie, unikalne walizki oraz pudełka do przenoszenia figurek, które łączą w sobie najwyższą jakość wykonania z przystępną ceną. Szczegółowe opisy naszych produktów znajdziecie w dziale sklepowym.

Wartym podkreślenia jest również to, że wszystkie produkty z naszej oferty są wykonywane w Polsce.

Zapraszamy!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kontakt@safeandsound.pl lub telefonicznie pod numerem 501352499.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Safe and Sound

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl